x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Evžénie
Nejbližší zápas
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Tréninky
Čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Juventus Mohelnice - Celtic 2:1

V sobotu 26. srpna odehrál Celtic domácí zápas proti Juventusu netradičně již ve 14 hodin s důvodu letního festivalu na Bouzově.

Zápas měl pomalé tempo i kvůli velkému horku, které bylo po celou sobotu. Tento styl vyhovoval spíše domácím, kteří si vypracovali během prvního poločasu tři gólové šance. Jedinou se podařilo proměnit Pavlu Junkovi, který dostal kolmou nahrávku za obranu od Honzy Vymlátila. To bylo od Libivé vše a druhý poločas byli domácí neškodní - bez střely na bránu.

Celtic v polovině druhého poločasu inkasoval po hrubé chybě v obraně a byl stále pod velkým tlakem. Domácím nepomohlo ani vyloučení hostujícího útočníka za urážky rozhodčího, jelikož Juventus začal být ještě aktivnější a v 80. minutě zvýšil svoje vedení na 2:1. Protože měla Libivá problém dostat se s balónem na půli soupeře, tak se výsledek již nezměnil.

Příští týden Celtic zavítá na známou půdu Čertů z Moravičan netradičně v neděli 15:30.

Ondřej Konečný, 02.09.2017 15:34
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)