x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Libina 0:2

Sobotní fotbalové odpoledne na libivském Celticu Parku ještě půl hodiny před zápasem nemuselo vůbec začít, kdyby se Standa Košátko starší nerozhodl nastoupit jako 11 hráč a pomoct "alespoň" odehrát naplánované utkání s Libinou.

Začátek se nesl v sebevědomém duchu hráčů Libiné, ale ti selhávali ve své vlastní kombinace na polovině hřiště, tak si postupně Libivá začala vypracovávat šance, kdy několikrát zahrozil Václav Šnévajs z rohových kopů a k poměrně "slátané" sestavě to začalo vypadat na nejlepší předvedený výkon na jaře. Bohužel 26. minuta přinesla vedení hostí po ose tří hráčů ihned po výkopu brankáře - záložník prodloužil míč na nabíhajícího útočníka za obranu Libivé a ten obstřelil Ondru Zemánka, hájícího domácí bránu.

I po tomto gólu Celtic nesložil zbraně a hrál vyrovnaný zápas až téměř do konce. Ale střídající hráč Libiny navýšil výsledek, když skóroval v 86. minutě ze standardní situace po obstřelení zdi z pravé strany. Za zmínku ale stojí povedené snahy Celticu ze standardních situací, při nichž měl Ondra Konečný na noze i hlavě remízový stav. Nepodařilo se. Ale i tak Libivá podala velmi bojovný výkon, zvlášť, když Standa Košátko st. kvůli špatnému došlápnutí, zápas opustil s bolestivou grimasou v obličeji v 80. minutě.

Jiří Horák, 16.04.2017 21:24
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)