Přihlásit se! | Svátek slaví Ilja
Letní přestávka

SK Protivanov - Celtic 6:0

První listopadová neděle roku 2016 byla pro Celtic začátkem jarní fotbalové části v Clean4you 1.B třídě skupiny B, Olomouckého kraje, kdy Celtic zajížděl na půdu, v tabulce druhého, Protivanova. Celtic se chtěl pokusit oplatit srpnový vstup do krajské soutěže a porážce 2:7 na domácí půdě. Nicméně už od srazu o nedělním poledni, bylo jasné, že to nebude jednoduchý úkol…

Libivá dorazila do Protivanova s takzvaně „slátanou“ sestavou, kdy opět chybělo z různých důvodů (zranění, nemoc, práce) několik hráčů Celticu a počet 11 hráčů, byl vlastně úspěchem. V bráně protentokrát nastoupil Jakub Bača a Ondra Zemánek se tak po celém podzimu vrátil na pozici útočníka.

Od samého začátku byli domácí aktivnějším týmem a Celticu se nedařilo podržet míč dále od vlastní brány. Už ve 12. minutě udeřil domácí Pospíšil po chybě v rozehrávce Celticu a libivští prohrávali 0:1. Domácí byli velice aktivní a již v 18. minutě udeřili znovu, Grmela zvyšoval na 2:0. V mezidobí měl šance i Celtic, ať už z brejku Ondru Zemánka, Jardu Koželu nebo dorážce Miru Řezníčka. Žádnou z příležitostí ovšem hosté nevyužili. Ve 37. minutě se tak znovu o slovo přihlásili domácí, kdy z úhlu dorážel domácí Sedlák. Ve 45. minutě, kdy se už hráči pomalu chystali na konec první půle, hostující Pospíšil znovu zvyšoval na, pro první půli konečných, 4:0 pro Protivanov.

Do druhé půle šli hráči Celticu s cílem, pokud možno, korigovat skóre, to se jim dařilo pouhých 9 minut, kdy opět domácí Grmela zvyšoval na kulatých 5:0. V 71. minutě se potom po gólu Milara skóre zastavilo na konečných 6:0 pro domácí tým. V 83. minutě byla po faulu Miru Řezníčka, který byl za tento „oceněn“ žlutou kartou, nařízena penalta proti Celticu. Jakub Bača ale přesně vystihnul směr střely a penaltu tak zneškodnil.

Celticu se tak v chladném a deštivém listopadovém odpoledni nepodařilo odčinit porážku ze srpna a momentálně se tak nachází s 12 body na posledním místě tabulky. Stejný počet bodů má potom také Hvozd. Nicméně na rozdíl nevelkých 4 bodů se nachází už 9 místo tabulky. Ještě tak není vše ztraceno a Celtic má tak následující vývoj jen ve svých rukou. Doufejme, že další zápasy jarní fotbalové části budou již bodově výživnější.

Sestava: Bača J. – Šnévajs V., Řezníček M. (K.), Konečný O., Mach J., - Konečný M., Junek P., Kožela J., Hojgr J., - Horák J., Zemánek O.

Jan Mach, 07.11.2016 10:34

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)