Přihlásit se! | Svátek slaví Doubravka
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Celtic - FK Nemilany 2:5

11. kolo 1.B třídy nachystalo pro Celtic Libivou další těžký los. Na domácí půdu zavítal favorizovaný tým z Nemilan a Libivá se opět musela obejít bez řady hráčů z mnoha důvodů. Chyběl Ondra Konečný, Jan Mičker, Jan Hojgr, Marek Horák a Jiří Krejčí.

Favorit se své role nezalekl a hned ve třetí minutě otevřel skóre po nedůrazu libivské obrany v pokutovém území. Další čtvrt hodinu se hrál vyrovnaný fotbal, který moc šancí nepřinesl. V 17. minutě bohužel zase zaúřadovali hosté a navýšili skóre na 0:2. Celtic nedokázal zareagovat na soupeřovi góly a ve 24. minutě inkasoval potřetí. Pro domácí tým vysvitla naděje ve 26. minutě. Na dlouhý trestný kop rozehrávaný z půly hřiště si naběhl stoper Milan Řehula a snížil hlavou na 1:3. Domácí se ze vstřeleného gólu neradovali dlouho, protože již ve 36. minutě hosté opět prošli domácí obranou a radovali se ze čtvrtého gólu. Poločas tedy skončil 1:4 ve prospěch hostujících Nemilan.

Druhá půle přinesla vyrovnanější hru a bylo vidět, že Libivá chtěla ještě zabojovat o domácí body. V 53. minutě si naběhl za obranu Martin Wágner a lobem přehodil vyběhnutého gólmana. Stav 2:4 tedy dával ještě naději a Celtic měl v tuto dobu mírnou převahu. Své šance však neproměnil a v 63. minutě znovu inkasovali. Poté již žádné výraznější šance nepřišly, takže si Nemilany v klidu pohlídali výsledek 2:5 a zaslouženě získali na půdě Celticu 3 body.

V dalším kole zavítá Celtic Libivá na hřiště Kožušan. Utkání začíná v neděli 23.10 v 14:30.

Branky: 26. Řehula Milan, 53. Wagner Martin - 3. Batla Martin, 17. Kopečný Filip, 24. Zdařil David, 34. Batla Martin, 63. Batla Martin

Ondřej Konečný, 20.10.2016 08:01

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)