x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Celtic - Jesenec-Dzbel 1:3

V krásném podzimním odpoledni se konalo další utkání na Celticu Parku. A mohlo být co slavit, kdyby ovšem Libivá takticky udržela nadějný výsledek až dokonce.

Celtic vyrukoval na hosty bez chybějícího Pavla Junka, Ondru Konečného a Honzu Mičkera a v první půli v podstatě nedal soupeři žádnou vážnější možnost ke skórování. Téměř stoprocentní příležitost zahodil Standa Košátko, jež obdržel balón do běhu po krásném průniku přes střed hřiště od Jardu Koželu, kdy Standa kousek za šestnátkou vystřelil po zemi, avšak trefil připraveného gólmana Jesence-Dzbelu. Libivá byla nebezpečnější a chtěla otevřít skóre. To se také podařilo Jardovi Koželovi z penalty, kterou zařídil Aleš Kvasničák po nedovoleném stažením v šestnátce. Další faul na něj však rozhodčí neuznal, a tak po spoustě odpískaných ofsajdů na hostující hráče, se šlo do kabin za výsledku 1:0.

Druhý poločas nabídl divákům vyrovnanou hru, kdy obě mužstva měla příležitosti vsítit branku, ale ztroskotala buď na gólmanech nebo defenzívě. To však přestalo platit v 72. minutě a následné 76. minutě, kdy dvěma slepenými góly, po špatném couvání obrany, skóroval hráč hostů Petr Tichý a sebral Libivé vedoucí stav. Za čtyři minuty bylo ještě hůř. Centr do vápna totiž hráč Jesence-Dzbelu omylem nakopl tak, že skončil na protější straně kasy Ondry Zemánka. Domácí se ještě prali s výsledkem utkání, ale žádnou z příležitostí neproměnili, a tak se Celtic musí opět smířit s hořkostí již sedmé porážky.

Sestava: Zemánek O. - Řezníček M., Řehula M., Šnévajs V., Hojgr J. - Kvasničák A. (55. Wágner M.), Košátko M., Krejčí J., Konečný M. (75. Mach J.) - Kožela J., Košátko S. (66. Horák J.)

Branky: 15. Kožela Jaroslav (pen.) - 72. Tichý Petr, 76. Tichý Petr, 80. Navrátil Miloš

Jiří Horák, 02.10.2016 21:42

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)