Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Vikýřovice - Celtic 4:5

V prvním venkovním utkání jara odcestoval Celtic do Vikýřovic, kde sehrál velmi zajímavé utkání. V úvodní desetiminutovce stihl Celtic vstřelit dvě rychlé branky zásluhou Ondry Konečného a Jardy Kožely a podle taktiky domácích, kdy hráli velice zataženě, to vypadalo na jednoznačné utkání. Domácí ale využili ojedinělých příležitostí a dokázali Libivé velmi zavařit, když do konce prvního poločasu srovnali stav utkání na 2:2.

Ve druhé půli se Celtic opět dostal do vedení po přímém kopu Martina Košátka, ale domácí ihned srovnali. Navíc gólman Drechsler obdržel červenou kartu za ostrý faul za pokutovým územím a Celtic byl nucen dohrávat posledních 25 minut v oslabení. V této nepříjemné situaci ale zaúřadoval kanonýr Jarda Kožela, který dal Celticu naději v podobě dvoubrankového náskoku. Domácí stihli ještě v posledních minutách utkání snížit na 4:5, což byla tečka v tomto dramatickém utkání se šťastným koncem.

Branky: 18. Mičo, 39., 89. Křepský, 62. Svoboda (p.) - 6. Konečný O., 10., 72. 79. Kožela, 59. Košátko M.

ŽK: 89. Černohous P. - 28. Zemánek O. ČK: 68. Drechsler. Diváci: 70

Sestava Celticu: Drechsler - Niessner, Konečný O., Kvasničák, Řezníček (77. Mach J.) - Řehula, Konečný M. (62. Junek), Košátko M. (87. Košátko S.) - Mach Z. (86. Horák J.), Zemánek O., Kožela

Stanislav Košátko ml., 29.03.2016 10:27

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)