Přihlásit se! | Svátek slaví Doubravka
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Ruda A - Celtic 1:1

Ze souboje o první místo v tabulce si Celtic přivezl z Rudy nad Moravou bod za remízu 1:1.

Utkání nepostrádalo náboj a domácí hráli velmi důrazně s čímž měl Celtic problémy. Skóre otevřel kdo jiný než Jarda Kožela už ve 3. minutě chytrou střelou k pravé tyči nachytal golmana domácích. Byl to jeho 20. gól v sezoně. Na vyrovnání se čekalo pouze do 10. minuty. Nedůraz stopera Aleše Kvasničáka u levé postranní čáry domácí skvěle využili. Nepokrytý Slončik si s centrem poradil zkušeně a uklidil míč za bezmocného Drechslera. V první půli si Celtic nevytvořil další šance a jeho hra byla velmi kostrbatá.

V druhém poločase to bylo od Celticu lepší. Šanci měl Franta Niessner, ale v těžké pozici branku přestřelil. Skvělou střelu Kožely zase vytáhnul golman domácích, pak zahrozil také Zdena Mach, ale zakončení umístil přesně do rukou brankaře. Před bránou hostí se dvakrát ocitl i střídající Ondra Zemánek, poprvé vůbec netrefil branku a poté hlavou pouze náruč brankaře. Menší zmatek v obraně Celticu po centru z pravé strany řešil Mira Řezníček, který odkopával míč těsně před brankovou čarou, jinak domácí branku Drechslera nijak vážně neohrozili, a tak se oba týmy museli spokojit s bodem, což nahrálo Sobotínu, který porazil 3:1 Moravičany a ujal se prvního místa před Celticem a Rudou.

V posledním utkání podzimní části sezony vyzve doma Celtic Loučnou. Hraje se v sobotu 31.10.2015 od 14:00. Pokud bude nadále přát počasí, odehraje Celtic i předehrávku 1. jarního kola s Moravičany. Mělo by se hrát v Libivé 7.11.2015

Branky: 3. Kožela - 10. Slončík

ŽK: 17. Niessner, 49. Košátko M., 50. Řezníček - 19. Hladil, 61. Kallas, 89. Macek

Sestava Celticu: Drechsler – Konečný M., Konečný O., Kvasničák, Řezníček – Řehula, Kožela , Košátko M., Junek (46. Zemánek O.) - Niessner (71. Košátko S.), Mach Z. (89. Šnévajs)

Václav Šnévajs, 26.10.2015 12:20

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)