x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Čtvrtek 17:00

Celtic - Rapotín B 7:1

V předposledním domácím utkání regulérní podzimní části sezony se Celtic utkal s rezervou Rapotína, která před střetem okupovala solidní pátou příčku. Trenér Vymlátil nemohl v tomto zápase počítat s kvartetem hráčů Alešem Kvasničákem, Honzou Hojgrem, Pavlem Junkem a Markem Horákem. Obrana nastoupila tedy v nezvyklém složení, přesto si počínala dobře.

V prvních sekundách hry vybídl Martin Košátko dlouhým nákopem Jardu Koželu, ten však nezakončil přesně. Celtic ale na úvodní branku nečekal dlouho. V 7. minutě svým prvním gólem v sezoně rozvlnil síť Franta Niessner, když přesnou střelou k zadní tyči nedal gólmanovi šanci. Na 2:0 navyšoval o několik minut později Ondra Zemánek z dorážky. Po této brance vypadl Celtic z tempa, hosté však nebyli v útoku příliš nebezpeční až na jednu stoprocentní šanci, kdy se jim nepodařilo trefit odkrytou branku Radka Dreschlera. Ve vyložené šanci se ještě ocitl Jarda Kožela, ale jeho zakončení lobem bylo taktéž nepřesné. Jeho chvíle však přišla ve druhé půli. Gól do kabin stihnul přidat Martin Košátko, jehož přímý kop skončil za zády brankáře hostí.

Ve druhém poločase zazářil výše zmíněný Jarda Kožela, který si připsal hattrick a jednu asistenci. Čtvrtou branku Celticu vstřelil Jarda z přímého kopu. Ze standardky taktéž skórovali hosté, když si rozhodčí Kubíček všiml přešlapu při výkopu Radka Dreschlera a nařídil přímý kop. Libivá na to odpovědla rychlými třemi brankami v rozmezí čtyř minut. V 73. minutě byla k vidění krásná akce Frantu Niessnera, který naservíroval Jardovi Koželovi na jeho druhou branku. O dvě minuty později našel Jarda Kožela přesným centrem střídajicího Standu Košátka, který z první poslal míč kolem gólmana. Gólově bohatý účet Celticu na 7:1 završil svým už 19. gólem v sezoně střelec Jarda Kožela.

Celtic si v tomto utkání připisuje důležité 3 body a dále vylepšuje už tak vynikající skóre. Tato výhra taktéž vynáši Celtic zpět na čelo tabulky. V přístím kole zajíždí Libivá do Rudy, kde bude bojovat o udržení prvního místa.

Branky: 7. Niessner, 11. Zemánek O., 44. Košátko M., 64. Kožela, 73. Kožela., 75. Košátko S., 77. Kožela – 66. Mrázek

ŽK: 30. Košátko M., 83. Kožela – 23. Čech, 51. Mrázek. Diváci: 80

Sestava Celticu: Drechsler – Mach J., Konečný O., Řezníček, Niessner – Řehula, Konečný M. (60. Šnévajs), Košátko M. – Zemánek O. (66. Košátko S.), Mach Z., Kožela

Stanislav Košátko ml., 19.10.2015 15:53

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)