x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Čtvrtek 17:00

Třeština - Celtic 4:3

K utkání 10. kola zamířil Celtic kousek za řeku Moravu do Třeštiny. Bohužel tam nechal všechny body. Domácí tým připravil Libivé druhou porážku v sezoně.

Od začátku to vypadalo, že si Celtic s Třeštinou poradí. Už ve 3. minutě otevřel skóre Standa Košátko. Velký podíl na brance měl Marek Horák, který dokázal přehrát obránce v pokutovém území a vystřelit. Jeho ránu brankař domácích vyrazil pouze ke Standovi, který už měl jednoduchou pozici. V zápětí to mohlo být o dvě branky. Marek Horák hodil dlouhý aut až na zadní tyč, kde byl opět Standa Košátko, ale tentokráte jeho zakončení brankař Třeštiny zhatil. Další šanci měl na kopačce Martin Košátko, ale zpětnou přihrávku přeběhl a nedokázal přesně zakončit. Třeština pak zahrávala přímý kop z levé strany. Slabou střelu kolem zdi golman Drechsler podcenil a bylo to 1:1. Do poločasu domácí druhým gólem zápas otočili. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:1 pro domácí.

O poločase trenér Vymlátil provedl hned tři střídání a Celtic v úvodu kopal penaltu, kterou Jarda Kožela proměnil. Vzápětí obrana Celticu chybou v rozehrávce nabídla Třeštině vedení. Unzeitig toho využil a Libivá opět prohrávala. V 57. minutě si penaltu za faul na Ondru Zemánka zopakoval Jarda Kožela a i napodruhé uspěl. Bylo tedy opět vyrovnáno a opět ne na dlouho. Třeština se zase dokázala dostat do vedení. V úplném závěru se Celtic domáhal třetí penalty za zákrok na Frantu Niessnera, ale píšťalka rozhodčího zůstala bez odezvy. Libivá se v druhé půli vůbec nedostala ke své kombinačí hře. Navíc se nemohla spolehnout ani na golmana Drechslera, který si v zápase vybral několik slabších chvilek a tým nepodržel. Naopak golman Třeštiny podal velmi dobrý výkon a jistil výhru domácích. Utkání bylo tradičně vyhrocené a padlo celkem sedm žlutých karet. Čtyři na straně Celticu a tři na straně Třeštiny.

V příštím kole do Libivé zavítá rezerva Rapotína. Utkání startuje na Celtic parku v 15:00.

Branky: 31. Čihulka, 38. Keprt T., 51. Unzeitig, 77. Havliček - 3. Košátko S., 47. a 57. Kožela (pen.)

ŽK: 56. Keprt M., 84. Ondrášek, 85. Havlíček - 37. Řehula, 41. Konečný O., 55. Kvasničák, 53. Zemánek O. Diváci: 110

Sestava Celticu: Drechsler - Konečný M. (46. Niessner), Kvasničák, Konečný O., Hojgr -, Řehula, Košátko M., Junek (82. Šnévajs) - Košátko S. (46. Mach Z.), Horák M. (46. Zemánek O.), Kožela

Václav Šnévajs, 11.10.2015 19:11

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)