x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 21. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Brigita
TJ Libina B - Celtic
neděle 21. října 2018 14:30
středa, pátek 18:00

Celtic - Hrabišín B 5:0

V 9. kole okresního přeboru zavítal na obtížný terén Celtic parku Hrabišín B, který před utkáním okupoval šestou příčku. Kouč Vymlátil neměl tentokrát k dispozici Pavla Junka, Ondru Zemánka a Honzu Hojgra, do brány se už počtvrté v řadě postavil Radek Drechsler a připsal si tak už třetí čisté konto.

Hosté to měli od začátku zápasu na tvrdém a hrbolatám povrchu složité, prakticky tak jen bránili a snažili se hrát na brejky. Libivá bušila do Hrabišínské obrany od úvodních minut, avšak chybělo štěstí a přesnost ve finální fázi. Dvakrát orazítkovali hráči Libivé tyčku, střelecké pokusy byly buď zblokované nebo nepřesné. Když už se Celtic dostal do slibně rozjeté akce, ztroskotal na nepřesnosti ve finální přihrávce. První půle se téměř celá odehrávala na polovině Hrabišína, Libivé se však vsítit branku nepodařilo.

Druhý poločas byl ze strany Celticu mnohem produktivnější. Ve 48. minutě poprvé překonal hrabišínského gólmana Standa Košátko, když zužitkoval centr do vápna od Miru Řezníčka a otevřel tak bohatý gólový účet Celticu. Neuběhlo mnoho minut a Standa Košátko si připsal svou druhou branku v utkání. Jarda Kožela přesným centrem z levé strany posadil míč Standovi na hlavu a ten se nemýlil. Celtic stihnul přidat ještě další tři branky. Při třetím gólu měl velký podíl střídající Mara Horák, který si poradil s obranou Hrabišína a namazal Jardovi Koželovi do neomylné šance. Čtvrtý zářez si připsal stoper Ondra Konečný, který neobvyklým zakončením vsítil po standardní akci. O poslední branku Libivé se v 81. minutě postaral Martin Košátko. Utkání bylo kompletně v režii domácího Celticu, bezchybná obrana Celticu nedala hostům z Hrabišína šanci. Výhra 5:0 je tedy plně zasloužená.

V příštím kole zavítá Celtic na horkou půdu do Třeštiny, kde ho jistě nečeká nic lehkého. Poslední přespolní derby v Třeštině vyhrál Celtic 2:1, tak doufejme, že 3 body si odveze opět Libivá. Začátek utkání je v sobotu 10. října v 15 hod.

Branky: 48., 55. Košátko S., 76. Kožela, 79. Konečný O., 81. Košátko M.

ŽK: 65. Grestenberger. Diváci: 62

Sestava Celticu: Drechsler – Niessner (81. Šnévajs), Kvasničák, Konečný O., Řezníček – Řehula, Košátko M., Konečný M. (60. Horák M.) – Košátko S. (74. Mach J.), Mach Z., Kožela

Stanislav Košátko ml., 05.10.2015 07:59

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)