Přihlásit se! | Svátek slaví Doubravka
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Štíty B - Celtic 0:8

K osmému kolu okresního přeboru zajížděl Celtic do Štítů, kde se utkal s místním béčkem. Štíty se nacházely na poslední příčce a Celtic tak přijížděl v roli favorita, samozřejmě nezklamal a zvítězil vysoko 8:0.

Až na pár nedorozumění v obraně si Libivá počínala velmi dobře a domácím dala lekci z produktivity. Tyto přešlapy se objevily na začátku utkání, kdy libivská obrana ve spolupráci s gólmanem Radkem Drechslerem nabídla útočníkům domácích několik slibných příložitostí, avšak žádnou z nich nedokázali využít. Naopak na druhé straně Celtic nekompromisně trestal chyby v obraně Štítů.

Skóre otevřel v 11. minutě Jarda Kožela, který proměnil penaltu nařízenou za faul na Martina Košátka. Druhý gól ve 25. minutě vstřelil Zdena Mach, který zakončoval do prázdné branky po přihrávce od Jardy Kožely. Tato dvojice byla v sobotu k neudržení a postarala se celkem o sedm gólů. Zdena Mach dovršil hattrick už v prním poločase a Jarda Kožela mu sekundoval dvěma góly. První půle tedy skončila 5:0 pro Celtic.

Ve druhém poločase si každý připsal ještě jednu branku. Zdena Mach v 59. minutě využil odraženého balonu, naznačením střely oklamal obranu a tváří v tvář golmanovi se nemýlil. Jarda Kožela pak v 63. minutě také skompletoval hattrick. Ke střelcům se na závěr ještě přidal střídající Standa Košátko ml. V 74. minutě Franta Niessner vysunul pěknou českou uličkou Zdenu Macha, který nacentroval a Standa Košátko hlavou zakončil.

Celtic ve Štítech předvedl velmi dobrý a produktivní výkon, což byla po minulém utkání s Bratrušovem dobrá zpráva. Obrana neinkasovala a až na pár nedorozumnění hrála jistě. Zazářilo hlavně duo Kožela, Mach Z. a jejich gólová smršť. Doufejme, že celému týmu forma vydrží i v sobotu 3.10.2015, kdy do Libivé přijede celek Hrabišína B.

Branky: 11., 41., 63. Kožela, 25., 30., 43., 59. Mach Z., 74. Košátko S.

ŽK: 43. Břinčil, 45. Bandy, 54. Hendrich J. Diváci: 30

Sestava: Drechsler - Mach J., Kvasničák, Konečný O., Konečný M. (58. Horák M.) - Košátko M., Řehula, Junek (46. Niessner) - Mach Z., Zemánek O. (58. Košátko S.), Kožela

Václav Šnévajs, 29.09.2015 11:16

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)