Přihlásit se! | Svátek slaví Doubravka
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Celtic - Leština 9:0

V posledním domácím utkání sezony se Celtic utkal proti Leštině B, se kterou na podzim prohrál 2:1. Hosté přijeli na Celtic park pouze s 11 hráči, což se později ukázalo jako problém a značně to ovlivnilo výsledek zápasu. Libivá taktéž neměla nabitou lavičku náhradníků a oproti minulému týdnu kdy měl trenér k dispozici pět náhradníků, byl tentokrát jeden.

Celtic se poměrně brzo ujal vedení, když se míč z rohového kopu dostal na Standu Košátka, který zahájil zelenobílou kanonádu. Velmi podobný gól se podařilo vsítit Ondrovi Konečnému, hosté měli tedy s rohovými kopu Celticu problém. Ve 20. minutě utkání se po hlavičce Standy Košátka nešťastně zranil gólman Leštiny a byl nucen opustit hřiště. Jelikož neměli hosté na lavičce nikoho do pole, museli dohrávat v oslabení. Na 3:0 pro Celtic završil v první půli Martin Košátko, který překopl vybíhajícího brankáře. Libivá měla v první půli mnoho šancí, zužitkovala pouze tyto tři.

Ve druhém poločase padl dvojnásobný počet branek. Hattrick si připsal Jarda Kožela, druhý gól vsítil také Martin Košátko a po jedné brance přidali útočníci Zdena Mach a Ondra Zemánek. Diváci se v závěru mohli dočkat také desáté branky, ale Martin Košátko ve vyložené šanci brankáře nepřekonal. Z výsledku je tedy jasné, že to byla hra jednoho týmu a také trochu exhibice.

Přístí týden sehraje Celtic poslední utkání v Písařově, kterému půjde o udržení v okresním přeboru, Libivá už má druhé místo zajištěné. Utkání začíná v neděli 14. června v 16.30 hod.

Sestava: Bača - Šnévajs, Konečný O., Kvasničák, Hojgr - Košátko S., Košátko M., Falout (55. Konečný M.), Kožela - Mach Z., Zemánek O.

Stanislav Košátko ml., 08.06.2015 09:30

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)