x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 28. dubna. Utkání začíná v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Marek
TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Třeština - Celtic 1:2

Atraktivní duel nabídlo 22. kolo okresního přeboru, kdy Celtic zavítal na těžkou půdu do Třeštiny. Na tomto hřišti Libivá nezvítězila už několik let, tentokrát se to však podařilo a odvezla si cenný skalp v podobě tří bodů. Do branky Celticu se postavil také po delší době Libor Dřevický, nutno podotknout, že podal velmi dobrý výkon. Z hráčů základní sestavy chyběl tentokrát Mira Řezníček a Vašek Šnévajs. Na střídačce měl tak Celtic k dispozici pouze dva hráče.

Libivá hrála už od úvodních minut naplno, což také přineslo ovoce v podobě vstřelené branky. Jarda Kožela se na polovině hřiště zmocnil míče a perfektním únikem se dostal až před gólmana Brotana, kterého překonal. Celtic si i nadále vypracovával šance a snažil se aktivně napadat rozehrávající obránce Třeštiny, které dostával pod tlak. Na 2:0 mohl zvyšovat Standa Košátko, kdy se po kombinaci s Pavlem Junkem dostal do velké přiležitosti, ale brankář Brotan tentokrát zakončení zneškodnil. Třeština nejvíce ohrozila Libora Dřevického z dvou přímých kopů. První zahrával Unzeitig, jehož pokus Libor zlikvidoval perfektní robinsonádou. Druhého přímého kopu se ujal kapitán Čihulka, jeho střela šla mimo branku. Třeštině se přesto podařilo vyrovnat. Po chybné rozehrávce Ondry Konečného se šťastně prosadil útočník Ondrášek. Velice sporný moment se vzápěti odehrál uvnitř pokutového území Celticu. Aleš Kvasničák tělem odstavil domácího hráče a sudí nařídil pokutový kop. Gólman Libor Dřevický se však blýskl pěkným zákrokem a penaltu Čihulky vyrazil. Třeština se dostala ještě k dorážce, ale domácí hráč z těsné blízkosti trefil hlavičkou pouze břevno. To byly nejzajímavější okamžiky prvního poločasu, mužstva šla do kabin za stavu 1:1.

Na začátku druhé půle šel dolů třeštinský Unzeitig a na hře domácích to bylo velmi znatelné. Hra byla převážně v režii Celticu. Sporný moment se odehrál opět v pokutovém území, tentokrát však Třeštiny. Pavel Junek byl poslán k zemi a sudí nařídil druhý pokutový kop. K exekuci se postavil Martin Košátko, jehož však Brotan vychytal a Celtic tak přišel o velkou příležitost ujmout se znovu vedení. Ondra Konečný však odčinil svoji chybu z první půle a hlavičkou z rohu poslal hosty do vedení. Libivá se snažila i nadále útočit a navýšit jednobrankový rozdíl. Do slibné střelecké pozice se dostal i Ondra Zemánek, ale přestřelil. Třeštině chyběla v druhé půli potřebná kvalita a hrála převážně po stranách, což si Celtic dokázal pohlídat. Utkání už zádné zajímavé momenty nenabídlo a Celtic si tak odvezl z Třeštiny cennou výhru 2:1.

Sestava: Dřevický – Konečný M, Konečný O., Kvasničák, Hojgr – Košátko S., Košátko M., Řehula (55. Falout), Kožela – Junek (65. Mach Z.) – Zemánek O.

Stanislav Košátko ml., 17.05.2015 13:08

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)