Přihlásit se! | Svátek slaví Vladislav
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Podolí - Celtic 0:5

V neděli 13.4. zavítal Celtic na hřiště do Podolí, kde od začátku zápasu vedl a nakonec vybojoval výhru 5:0.

Skóre zápasu otevřel už ve 4. minutě Zdena Mach. Po krásné přihrávce Martina Košátka překonal přesnou střelou vybíhajícího gólmana domácích. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Do listiny střelců se v 19. minutě zapsal Ondra Konečný, který hlavou zužitkoval přesný centr Martina Košátka z rohového kopu.

Utkání neoplývalo přílišnou fotbalovou kvalitou, co taky čekat v pralesní lize, ale několik šancí bylo k vidění na obou stranách. Za Celtic neproměnil samostatný únik Ondra Zemánek. Na straně druhé, po špatné komunikaci v libivské obraně, se ocitl tváří v tvář gólmanovi Celticu domácí Vašata. Na Libora Dřevického si ale nepřišel a svou šanci neproměnil. Skóre se tedy měnilo až těsně před přestávkou. Jarda Kožela se krásnou ranou z dvaceti metrů trefil přesně k tyči.

První půle skončila za stavu 3:0 pro Celtic.

V druhé půli zápasu tempo hry ješte více upadlo a šancí už k vidění tolik nebylo. Celticu se ovšem dařilo držet domácí střelce dál od branky a střely které na branku prošly pochytal bez větších problémů gólman Dřevický. Navíc svým druhým gólem v utkání zvýšil vedení Celticu na 4:0 Zdena Mach. V 78. minutě se mu podařilo pohotově dorazit přímý trestný kop Jardy Kožely. Skóre zápasu uzavřel v 85. minutě Milan Řehula, jenž si naskočil na rohový kop Martina Košátka a hlavou míč usměrnil za záda domácího brankaře. Libor Dřevický udržel čisté konto a Libivá si tak do tabulky připisuje tři body.

V příštím kole doma Celtic přivítá Palonín a bude chtít urvat další vítězství. Všichni příznivci libivského fotbalu jsou zváni na Celtic park v Libivé v sobotu 19.4. 2014 od 16:00.

Sestava: Dřevický - Šnévajs, Konečný O., Vymlátil, Hojgr - Kožela (80. Řezníček), Junek (54. Václav), Řehula, Košátko M. - Mach Z., Zemánek O. (58. Mach J.)

Jiří Horák, 14.04.2014 11:44

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)