x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Matouš
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Celtic - Loštice B 2:2

V prvním jarním mistrovském utkání neudržel Celtic vedení a remizoval tak s Lošticemi 2:2.

Libivá nastoupila v téměř kompletním složení, kde kromě dlouhodobě zraněných hráčů chyběl pouze Honza Mach. V sestavě se také objevila nová posila Celticu Jarda Kožela. Cíl Libivé byl jasný, na domácím hřišti porazit Loštice a dostat se tak na špici tabulky.

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a v úvodních minutách byli nebezpečnějším mužstvem. Několikrát ohrozili branku hostí střelami z okolí šestnáctky, ale loštický brankář si se všemi poradil. Nejnadějnější střelu vyslal Martin Košátko, kdy chtěl z dálky překvapit brankáře, ale jeho pokus skončil několik centimetrů vedle tyče. Domácí se však mohli radovat ve 38. minutě. Krajní záložník a debutant Jarda Kožela dostal přesnou přihrávku od Martina Košátka, obešel brankáře a do prázdné brány vsítil první gól utkání. Zbytek prvního poločasu si Celtic pohlídal a soupeře téměř k ničemu nepustil.

Ve druhé půli mohli diváci vidět mnohem více akce. Loštice nechtěly dát nic zadarmo a ve hře se přitvrdilo. Hostům se podařilo vyrovnat v 76. minutě. Loštický hráč, nejspíš životní trefou do šibenice, nedal brankáři Liboru Dřevickému šanci. Tento stav nevydržel však dlouho. Celticu se podařilo o 2 minuty později znovu dostat do vedení. Ze standardní situace po skrumáži uvnitř pokutového území dorazil míč do brány Zdena Mach. Tento hráč se o několik okamžiků ocitl znovu v obrovské šanci. Dlouhý výkop Libora Dřevického za obranu hostí bohužel nezpracoval a z první poslal míč vedle. Této nevyužité šance mohl nakonec Celtic litovat. Hostům se totiž podařilo v poslední minutě utkání z rohového kopu vyrovnat.

I přes dobrý výkon, zejména v první půli, se Celtic musel o body dělit. Doufáme, že si příští týden v neděli spravíme chuť v Podolí. Začátek utkání je 13. dubna v 16 hodin. CELTIC DO TOHO!

Sestava: Dřevický – Šnévajs, Konečný O., Vymlátil, Řezníček – Kožela, Junek (77. Václav), Řehula, Mach Z. – Košátko M. – Zemánek O. (63. Hojgr)

Jiří Horák, 07.04.2014 19:23

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)