x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Čtvrtek 17:00

Celtic - Jestřebí 4:1

V přímém souboji o čtvrté místo v tabulce se Celtic utkal se Sokolem Jestřebí. Před zápasem měly oba celky stejný počet bodů, ale Jestřebí mělo lepší skóre, tudíž drželo čvrtou příčku před Celticem.

Úkol Libivé zněl jasně: Využít domácího prostředí, vyhrát, posunout se tak před Jestřebí a přiblížit se k čelu tabulky.

První šanci utkání měli hosté z Jestřebí, ale útočník z malého vápna branku netrefil. Za Celtic prověřil golmana hostí z přímého kopu Martin Košátko. A Martin Košátko si také připsal první gól v tomto utkání. Dostal míč do ulice za obranu a špičkou kopačky usměrnil míč do sítě. Ikdyž byl pomezním signalizován ofsajd, rozhodčí gól uznal. Diváci tvrdili, že to ofsajd nebyl, ale těžko říci. Hráči Celticu se ihned seběhli k pomeznímu a hrozil konflikt, ale sudí Štěpán situaci uklidnil. Za pár minut byl ve vápně faulován opět Martin Košátko a pokutový kop sám proměnil.

Libivá tedy vedla 2:0. Do poločasu se ale hostům podařilo snížit. Konečný posílal přihrávku brankaři Dřevickému, ale nevšiml si útočníka Jestřebí, který tuto přihrávku vystihl a postupoval sám na branku. V pokutovém území byl faulován dobíhajícím Šnévajsem a byla nařízena penalta. Hosté se sťestím proměnili a poločas skončil za stavu 2:1 pro Celtic.

Ve druhé půli šel Celtic tvrdě za vítězstvím. Jestřebí několikrát zahrozilo z brejku a také kopalo několik rohových kopů. Z žádne šance ale gól nevstřelilo. Za Celtic zvýšil na 3:1 Řezníček, který po přiťuknutí od Vymlátila levačkou nedal brankaři šanci. Pár šancí měl také Zdena Mach, který nastoupil po dvouzápasovém trestu za červenou kartu v utkání s Juventusem. Prosadil se ale až deset minut před koncem utkání. Na šestnátce si zpracoval křižný míč a pravačkou obstřelil brankaře. Víc gólů v tomto utkání nepadlo a Celtic si tak připsal cenné tři body, když porazil Jestřebí 4:1.

Vedoucí Moravičany prohráli v Lošticích a Celtic tak ztrácí na stále první Moravičany už jen tři body.

Sestava: Dřevický - Hojgr, Šnévajs, Konečný O., Řezníček - , Řehula, Vymlátil, Mach J. (60. Kvasničák)Košátko M. - Zemánek L.(45. Václav) , Mach Z.

Jiří Horák, 06.11.2013 15:32