Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Lýdie
Nejbližší zápas
Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Krchleby 2:1

V dalším utkání změřil Celtic síly s mužstvem Krchleb. Celticu chyběl Zdena Mach, který si odpykává trest za vyloučení z minulého zápasu. Chyběl také Ondra Konečný a brankař Libor Dřevický.

Celtic měl v tomto utkání potvrdit roli favorita, ale moc se mu to nedařilo. Krchleby se ujaly vedení, když stoper hostí překvapil střelou z poloviny hřiště Kubu Zemánka, který zaskakoval v brance Celticu. Míč zapadl přesně pod břevno a Libivá musela dotahovat. O vyrovnání se postaral Martin Košátko, který po narážečce se Standou Košátkem starším pravačkou krásně trefil šibenici. První poločas skončil nerozhodně.

Celtic se v druhé půli snažil o obrat, ale nedařilo se mu vstřelit vítězný gól, i když šance si vytvářel. Vítězství nakonec trefil Honza Vymlátil. Standa Košátko kopl přetažený roh a Honza Vymlátil z voleje prostřelil skrumáž před brankou. Nebyl to vůbec jednoduchý zápas, ale Celtic dokázal vítězství vybojovat. Tři body tedy zůstavají v Libivé. 

V příštím kole Celtic vyrazí pro tři body do Hrabové. Hraje se v sobotu 26.10. od 14.30 hod.

Sestava: Zemánek L. - Václav, Řezníček, Hojgr, Šnévajs - Košátko M., Košátko S. st., Vymlátil J., Mach J., Řehula - Zemánek O.

Jiří Horák, 20.10.2013 16:13
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)