Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Lýdie
Nejbližší zápas
Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Juventus - Celtic 2:2

V dalším mistrovském utkání čelil libivský Celtic na hřišti v Moravičanech tradičnímu soupeři Juventusu Mohelnice. Celtic vstoupil do zápasu s téměř kompletní sestavou, do základní jedenáctky se vrátil kapitán Aleš Kvasničák a oproti minulému zápasu nechyběl také Honza Vymlátil.

Od úvodu utkání bylo jasné, že to Celtic nebude mít jednoduché. Přesto Libivá vstoupila do zápasu aktivněji a byla častěji na míči. Obrana Juventusu fungovala dobře a Celticu se tak nedařilo najít skulinku. Střelecké pokusy za hranicí šestnáctky nevypadaly nijak nebezpečně, přesto s některými měl domácí gólman problémy. Juventus se před branku Celticu dostával jen ojediněle. Do 30. minuty nebyly žádné větší šance k vidění. Celtic přesto v 33. minutě otevřel skóre. Zhruba třicet metrů před brankou Juventusu byl faulovaný libivský hráč, Celtic vzápětí mohl uplatnit výhodu, ale rozhodčí Šild se upísknul a nařídil volný kop. K němu se postavil Martin Košátko, jehož tečovaná střela překvapila gólmana domácích a pohotový Zdena Mach z dorážky rozvlnil síť. Juventusu se podařilo ve 45. minutě po téměř ojedinělé akci vyrovnat. Útočník se hravě prokličkoval přes libivskou obranu a brankáři Dřevickému nedal šanci. Poločas tedy skončil 1:1.

V druhém poločasu se přiostřilo a rozdávaly se dokonce červené karty. Tu v 66. minutě uviděl útočník Zdena Mach a obránce Juventusu při nepřehledné potyčce u lajny. Pomezní však situaci rozhodčímu vysvětlil a ten bez váhání vytáhl zmíněné „kartonky“. Zápas se tedy dohrával na každé straně v deseti. Celtic byl více při chuti a ke vstřelení branky měl blíže. Té se dočkal v v 71. minutě. Stoper Ondra Konečný se vydal do útoku, v pokutovém území si obhodil hráče, který ho zastavil za cenu faulu a rozhodčí nařídil penaltu. Tu proměnil Martin Košátko. Zanedlouho mohl Celtic ještě navýšit ale Ondra Zemánek ve 200% šanci selhal. U zrodu stál opět Ondra Konečný, který se v šestnáctce uvolnil a předložil nabíhajícímu Ondrovi Zemánkovi, ten bohužel před prázdnou brankou napálil jen tyč. Této promarněné tutovky mohl Celtic litovat. Juventusu se podařilo v 82. minutě vyrovnat. Stoper domácích se trefil z voleje při rohovém kopu. Konečný výsledek zápasu 2:2.

V tomto utkání byl Celtic lepším týmem a zasloužil si vyhrát. Průběh zápasu se vyvíjel v podobném duchu jako na jaře, kdy Celtic po lepším výkonu podlehl Juventusu 2:1. Fotbal se hraje na góly a Libivá se musí spokojit s bodem. Tento výsledek v tabulce nic nemění a Celtic tak zůstává na pátém místě. V příštím utkání přivítáme celek z Krchleb, kdy musíme potvrdit roli favorita. Výkop je v sobotu 19. řijna v 15 hod.

Sestava: Dřevický - Šnévajs, Konečný O., Kvasničák, Řezníček - Mach J., Vymlátil, Řehula, Košátko M. - Mach Z., Zemánek O.

Jiří Horák, 14.10.2013 18:14
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)