Přihlásit se! | Svátek slaví Zdeňka
Letní přestávka

Moravičany - Celtic 4:2

Dne 15. 9. se libivský Celtic utkal v Moravičanech s místními Čerty. V posledních dvou zápasech nad Moravičanami Celtic zvítězil a chtěl v této sérii pokračovat.

Avšak si hned v úvodu nedělního utkání nechal vstřelit hodně laciný gól. Snad už v páté minutě domácí vedli. Celticu se podařilo ustát několik dalších šancí a závarů. Domácí nastřelili i břevno, ale svůj náskok nezvýšili. Potom se do hry dostal i Celtic a začal Moravičany přehrávat. Vše vyústilo ve vyrovnávací gól Zdeny Macha, který se krásně trefil do šibenice. Celtic měl i další šance, ale vedoucí gól se mu dát nepodařilo, a tak přišla smolná chvilka. Těsně před poločasem si dal nešťastný vlastní gól Mira Řezníček a Celtic šel do kabin za nepříznivého stavu 2:1.

Ve druhé půli nastoupil do útoku Ondra Zemánek a Celtic šel za vyrovnáním. Trenérův tah se vyplatil a po akci z pravé strany a centru Honzy Macha, Ondra Zemánek hlavou vyrovnal. Poté se hrálo nahoru dolů, ale vedení se opět ujali domácí. Přihrávka ze zálohy se štěstím prošla mezi stopery a útočník si už tváří v tvář gólmanovi poradil. Libivským hráčům už pomalu docházely síly, ale potřetí vyrovnat stav se jim nepodařilo, i když šance byly. V jedné z nich Ondra Zemánek ze slibné pozice hlavičkoval přímo do brankaře. Do konce utkání už Celtic hrál vabank a z rychlého brejku inkasoval ještě jeden gól.

Libivá tedy v Moravičanech prohrála 4:2 a věří, že se v letošní sezóně v Moravičanech podaří porazit alespoň Juventus.

Příští sobotu 21.9. přívítá Celtic doma v derby Lukavici. Hraje se od 16:00 hod.

Sestava: Dřevický – Řezníček, Šnévajs, Konečný O., Konečný M. – Mach J.(85. Horák), Vymlátil, Řehula, Václav(45. Zemánek O.), Košátko M. – Mach Z.
Jiří Horák, 18.09.2013 11:22

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)