23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Celtic - Podolí 4:1

V prvním domácím utkání nové sezóny přivítal Celtic soupeře z Podolí.

Na jaře dokázala Libivá vyhrát v Podolí 5:0 a doma chtěla na tento výsledek navázat. To se bohužel ze začátku moc nedařilo a Podolí se dostalo do vedení. Útočník hostí se štěstím prostrčil centrovaný míč za záda vybíhajícího Vaška Šťastného, který v brance Celticu zastoupil Libora Dřevického. Celtic se od té doby vehementně snažil o vyrovnání. Vytvářel si šance, ale ne a ne dát gól. Skórovat se povedlo až Frantovi Niessnerovi, který využil přetažený centr od Mirka Řezníčka a hlavou vyrovnal.

Druhý poločas se odehrával v režii Celticu a soupeř pomalu odpadal. Zdena Mach pokračoval v neproměňování šancí a góly museli dávat jiní. Konkrétně Honza Vymlátil, který se v druhé půli posunul ze stopera na střed zálohy, zaznamenal v krátké době hned dvě branky a dal Celticu klid a jistotu. Čtvrtý gól přidal po rychlém průniku Franty Niessnera po pravé straně Milan Řehula a Celtic tak jistě kráčel za vítězstvím, kterého nakonec i dosáhl, když porazil Podolí 4:1.

V neděli 8.9. cestuje Celtic Libivá k dalšímu utkání do Palonína. Výkop je stanoven na 16:30 hod. Přijeďte Celtic podpořit!!

Sestava: Šťastný – Řezníček, Šnévajs, Konečný O., Vymlátil J. – Mach J. (60.Václav), Řehula, Niessner, Košátko M.(75. Konečný M.) – Mach Z., Zemánek O.(80. Kvasničák)

Jiří Horák, 03.09.2013 12:52

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)