x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

První utkání nové sezóny - Mírov - Celtic 1:6

Po dvouměsíční pauze nám opět začíná nová sezona. V letní přestávce Celtic posílil Mira Řezníček, který přišel na půlroční hostování z Mohelnice. Do týmu se také vrátil Milan Řehula, který delší dobu laboroval se zraněním. Milan Řehula starší se připojil ke Standovi Košátkovi jako druhý trenér.
V rámci přípravy se Celtic zúčastnil Turnaje o pohár ředitele vápenky Vitoul v Mladči, kde obhajoval loňský triumf. Putovní pohár, který byl v našem držení od loňska, si pobyt v Libivé o rok prodloužil. Celtic turnaj opět vyhrál. Porazil Krchleby 2:0, Mladeč 1:0 a Lukou 2:0. 

V prvním mistrovském utkání čekal Celtic Libivá výlet na Mírov. Týmu chyběl pouze kapitán Aleš Kvasničák, který nemohl nastupit kvůli zranění zad.
Celtic se na Mírově brzo ujal vedení. Po krásné křižné přihrávce Martina Košátka skóroval Ondra Zemánek. Druhý gól vstřelil Zdena Mach, který využil odraženého balonu po střele Mirka Řezníčka. Další gól přidal Franta Niessner, který upláchl obraně po přihrávce od Honzy Macha.
Do druhého poločasu šel Celtic s pohodlným náskokem tří branek. A hned úvodu druhé půle skóroval podruhé Franta Niessner, který bodlem prostřelil vše co mu stálo v cestě. Pátý gól do mírovské sítě vtřelil Honza Vymlátil, který z dálky zaskočil gólmana. Jeho střela zapadla přesně pod břevno. Poté se podařilo skórovat i domácím. Po centru do vápna domácí hráč tečoval míč těsne před naším gólmanem Liborem Dřevickým. Do konce zápasu padl ještě jeden gól. Dali si ho sami domácí. 
Celtic tedy na úvod nové sezóny porazil Mírov 6:1. 

Sestava: Dřevický - Řezníček, Konečný O., Šnévajs, Hojgr (80. Zemánek L.) - Košátko M., Řehula, Mach J. (45. Vymlátil), Niessner - Mach Z. (70. Junek), Zemánek O.
Jiří Horák, 12.08.2013 16:31
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)