Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Bohutín - Celtic 4:3

Předposlední zápas sezony odehrál Celtic v Bohutíně na velmi neoblíbeném hřišti, kde nakonec soupeři podlehl 4:3.

Celtic si v úvodu utkání po dobré kombinaci vytvořil gólovou šanci, ale zakončovatel Zdena Mach trefil pouze brankáře. Na branku si libivští museli počkat do 10. minuty. Martin Košátko se postavil k přímému kopu a vymetl šibenici. Vedení Celticu bohužel netrvalo dlouho. O minutu později domácí vyrovnali. Bohutínu se také podařilo v krátkém časovém sledu přidat další dvě branky, které padly zejména po nedůrazu libivských hráčů. Kvůli silnému dešti byl rozhodčí nucen kolem 30. minuty přerušit utkání. Po této krátké přestávce chtěl Celtic do konce poločasu přidat kontaktní branku. Postupným tlakem si vytvořil několik příležitostí. Střely Celticu vyrážel bohutínský gólman s velkými problémy, dobíhajícím hráčům chyběly kolikrát centimetry. Kontaktní branku se přesto podařilo vstřelit. Aleš Kvasničák se ve 40. minutě trefil hlavou z rohu. Poločas tedy skončil 3:2.

Malé hřiště v Bohutíně nedovolovalo Celticu styl, na který je zvyklý a právě to byl největší kámen urázu. Celtic byl v některých situacích nucen nakopávat dlouhé míče a doufat, že to tam „nějak“ spadne. Bohutínu se podařilo v 75. minutě po brejkové situaci navýšit na 4:2. Libivá neměla co ztratit a soustředila všechny síly do útoku. Na hrot se postavil i stoper Aleš Kvasničák, který přidal po dorážce hlavičkou třetí gól Celticu. V samém konci utkání měl obrovskou šanci na kopačce Ondra Konečný, který po standartní situaci netrefil odkrytou branku. Libivá tedy podlehla Bohutínu 4:3.

Sestava: Dřevický – Šnévajs, Kvasničák, Konečný O., Hojgr – Košátko S. ml., Košátko M., Vymlátil, Mach Z. – Zemánek L., Zemánek O.

Jiří Horák, 11.06.2013 21:47

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)