x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 21. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Brigita
TJ Libina B - Celtic
neděle 21. října 2018 14:30
středa, pátek 18:00

Celtic - Jestřebí B 4:0

Poslední jarní domácí zápas odehrál Celtic proti celku Jestřebí B. Bohužel v sobotním odpoledni panovalo nevlídné počasí a celé utkání propršelo.

Celtic vstupoval do zápasu v roli favorita a od začátku to také potvrzoval. A byli to právě domácí kdo otevřel skóre zápasu. Zdena Václav se důrazně prodral obranou hostí, když se nenechal zastavit ani za cenu faulu a zkušeně svou akci zakončil. Velkou příležitost měl poté Zdena Mach, který dorážel dalekonosnou střelu svého bratra Jana, ale nepodařilo se mu trefit odkrytou branku. Avšak z další šance Celticu už gól padl. Martin Košátko centroval před branku z volného přímého kopu a Standa Košátko ml. dal hlavou Celticu dvoubrankový náskok. Jestřebí se vcelku k ničemu nedostalo, až na pár ojedinělých úniků, které zlikvidovala obrana zelenobílých nebo gólman Dřevický. Do přestávky padl ještě jeden gól a to z kopačky Ondry Zemánka. Ten se dobře zorientoval ve skrumáži před brankou a pohotově levačkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

V druhém poločasu měl Celtic opět navrch, jenže proměňování šancí je v letošní sezoně velký problém. Za všechny zmiňme šanci Martina Košátka, který z malého vápna, kde byl sám a nikým neatakován, přestřelil branku po krásné přehrávce Martina Macha. Ale přece jenom jeden gól Celtic v druhé půli přidal. Martin Košátko vyslal kolmicí Zdenu Macha, který postupoval sám na brankaře a vystřelil Celticu vedení 4:0. Domácí už si čtyřbrankové vedení pohlídali, přidali povinnou výhru a do tabulky si připisují další tři body.

Sestava: Dřevický - Šnévajs, Kvasničák, Konečný O., Hojgr (75. Zemánek L.) - Košátko S. ml., Košátko M., Mach J., Václav (46. Vymlátil) - Zemánek O. (65. Mach M.), Mach Z.

Jiří Horák, 03.06.2013 15:15