x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Celtic - Mírov

Další zápas v nabitém programu sehrál Celtic ve středu 8. 5. 2013 na domácím hřišti proti Mírovu. V tomto zápasu figuroval v roli jasného favorita, což také potvrdil.

V sestavě se neobjevil zraněný obránce Ondra Konečný a nejlepší střelec týmu Zdena Mach. Celtic tak musel zaimprovizovat v základní sestavě a do útoku se postavil Standa Košátko starší. Celtic nastoupil do zápasu pod mírným tlakem, kdy už musel po sérii bodových ztrát urvat vítězství. V prvním poločasu jasně dominoval domácí Celtic. První velkou šanci mohl mít Standa Košátko st., kdy by šel sám na brankáře, ale rozhodčí neposkytla Celticu výhodu a nařídila volný přímý kop. Celtic se nenechal vykolejit a zanedlouho otevřel skóre. Zdena Václav vydařeně pronikl z levé strany do pokutového území, kde přihrál volnému Martinovi Košátko, který technickou střelou k tyči nedal brankaři šanci. Libivá mohla ještě v první půli navýšit, ale Ondra Zemánek trestuhodně zahodil stoprocentní šanci. Přestože Celtic v prvním poločasu jasně přehrával Mírov, do kabin šel za stavu pouze 1:0.

Do druhé půle nastoupili domácí se změnou v sestavě, kdy zatím jediného střelce zápasu Martina Košátka vystřídal obránce Vašek Šťastný. Tato změna si vyžádala přesunutí Honzu Macha do středu zálohy, kde si vedl velice dobře. Celtic potřeboval navýšit vedení a pojistit tak výsledek. Standa Košátko ml. vybojoval po individuální akci po pravé straně penaltu, kterou následně proměnil domácí kapitán Aleš Kvasničák a završil tak skóre na konečných 2:0.

Celtic v tomto zápasu jasně dominoval a zaslouženě vyhrál, i když gólový rozdíl mohl být vyšší.

Sestava: Dřevický – Mach J., Kvasničák, Šnévajs, Hojgr – Košátko S. ml., Košátko M. (46. Šťastný), Vymlátil, Václav – Košátko S. st. (80. Zemánek L.), Zemánek O.

Jiří Horák, 13.05.2013 21:13

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)