Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Celtic - Lukavice

V dalším tradičním derby, tentokráte proti Lukavici, se dostal Celtic brzy do vedení a to zásluhou Zdenu Macha, který využil přesné přihrávky mezi hráče od Standu Košátka st. Celtic se ale z vedení neradoval dlouho. Vašek Šťastný, který nahradil v brance Libora Dřevického rozehrál míč do středu hřiště na stopera Vaška Šnévajse, jehož přihrávku vystihl hráč Lukavice, od kterého se míč odrazil na lukavického útočníka, který se možná nacházel v ofsajdu, ale praporek pomezního zůstal dole a gól, který z této chyby padl, platil. Poločas skončil za stavu 1:1.

V první půli se zranil Ondra Konečný, který musel o poločase střídat. Nahradil ho Peťa Vysoudil.

Velmi sporná situace nastala v druhé půli po volném přímém kopu, který zahrával Standa Košátko st., míč jemně lobl za obranu hostů, kde ho ve skrumáži dorazil do sítě Peťa Vysoudil. Rozhodčí zapískal a ukázal na středový bod. Poté ale protestoval pomezní hostí a reklamoval ofsajd, který údajně mával hned po rozehrání standartky. Rozhodčí nakonec gól odvolal (?!!!) a pokračovalo se za stavu 1:1.

Celtic se dostal do vedení po penaltě. V pokutovém území byl faulován Zdena Mach a sám postížený penaltu proměnil. Zdena Mach nakonec slavil hattrick, když se po rychlém brejku trefil i potřetí. Na 4:1 uzavřel Ondra Zemánek, který stál na konci velmi povedené akce Libivé.

Libivá tak konečně po dvou porážkách slavila výhru. Ve středu 1.5. zajíždí Celtic do Úsova k odloženému zápasu, začátek je stanoven na 16:30 hod.

Sestava: Šťastný - Konečný O. (45. Vysoudil), Šnévajs, Mach J., Hojgr - Košátko M., Košátko S., Košátko S. st., Vymlátil J. - Zemánek O., Mach Z.
Jiří Horák, 01.05.2013 13:43

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)