Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Lýdie
Nejbližší zápas
Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Jestřebí - Celtic 1:2

Celtic si opět nedokázal poradit v Jestřebí a přijíždí s prázdnou.

Přes absenci a zranění některých hráčů Celtic na poslední chvíli sehnal 11 hráčů do pole. Do zápasu musel nastoupit i Pavel Žák. Ke vší smůle Celticu se také v prvním poločase zranil Pavel Junek.

Libivá začala zápas lépe a zejména střelami ze střední vzdálenosti ohrožovala branku domácích. Jestřebí se prosadilo ve 20. minutě, když se v závaru před libivskou brankou nepodařilo odkopnout míč do bezpečí. Celtic ale hned odpověděl. Ve 25. minutě se trefil Ondra Zemánek.

Ve druhém poločasu už to bylo ze strany Celticu o něco slabší. Zápas se začal vyhrocovat zhruba v 65. minutě, kdy Ondřej Zemánek dohrával souboj s brankářem, jehož nešťastně zasáhl. Domácí hráči se hned sběhli k rozhodčímu a žádali kartu. Tu rozhodčí nakonec vytáhl, pro Ondru to byla již druhá žlutá karta. Toto rozhodnutí se vůbec nelibílo hráčům Celticu a začali protestovat. Martin Košátko to s protestováním trochu přehnal (jak je zvykem) a taktéž viděl druhou žlutou kartu. Celtic tedy dohrával v 9 lidech.

Ke konci zápasu měl po dobře odvedené práci Zdenu Macha obrovskou šanci na kopačce Zdena Václav, ale netrefil prázdnou branku. V posledních minutách zvýšilo Jestřebí na 2:1 a bylo vymalováno.

V dalším kole se utká Celtic na domácím hřišti proti Bohutínu. Utkání začíná v sobotu ve 14.30 hod.

Jiří Horák, 22.10.2012 11:32
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)