x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Čtvrtek 17:00

Celtic - Podolí 1:2

Úvodní zápas sezony 2012/2013 nedopadl pro Celtic šťastně. Nestačil v něm na Podolí a prohrál 1:2.

Už v prvních sekundách zápasu mohl Celtic otevřít skóre. Hned po rozehře vyslal dlouhým pasem Martin Košátko svého bratra Standu, který se ocitl ve velké šanci. Jeho zakončení bylo bohužel nepřesné. Hosté dokázali také několikrát zahrozit, ale domácí brankář Václav Šťastný působil jistě. Prvním gól padl do sítě Podolí až z rohového kopu. Martin Košátko rozehrával a František Niessner přesně zakončil nohou. Celtic se tak ujal vedení a do konce poločasu tento stav udržel.

Druhý poločas začal o něco lépe Celtic, měl lepší držení míče, ale chyběla přesná koncová přihrávka. Celtic následně ve hře polevil a podolští toho dokázali využít na 200 %. V malém vápně Celticu si poradil s hráči zkušený kapitán Podolí a přesnou přízemní střelou nedal domácímu gólmanovi šanci. Zanedlouho se hosté ujali vedení, když míč na brankové čáře dorazil do odkryté brány jeden z hráčů Podolí. Celtic mohl ještě v závěru utkání stav vyrovnat. Jan Vymlátil rychle rozehrál standartku na křídlo na volného Standu Košátko, jehož střela skončila bohužel na tyči, chybělo opravdu málo. Zápas tedy skončil 1:2.

Utkání bylo poměrně vyrovnané, ale štěstí se přiklonilo na stranu Podolí. Příští zápas odehraje Celtic na půdě Mírova. Hraje se v neděli 19. sprna v 16.30 hod.

Sestava Celticu: Šťastný – Mach J., Kvasničák A., Šnévajs, Václav – Košátko S. ml., Košátko M. (65. Vysoudil), Junek (75. Zemánek L.), Konečný – Vymlátil, Niessner

Jiří Horák, 13.08.2012 12:09

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)