Přihlásit se! | Svátek slaví Vladislav
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Příprava na sezonu 2012/2013

V přípravě na novou sezonu vyjel Celtic změřit síly do Mladějova na Moravě. Po dobrém výkonu se našim klukům podařilo místní Tatran porazit 5:2, když v 15. minutě už Celtic vedl o tři branky. Po krásných přihrávkách do brejků od Martina Košátka se dvakrát trefil Ondra Zemánek. Další gól přidal sám Martin Košátko, po něm se trefil i Standa Košátko ml. Mladějovu se ješte podařilo po dvou rychlých akcích snížit na 4:2, ale potom přidal pátý gól Aleš Kvasničák, který se z přímého kopu ze 30 metrů nádherně trefil pod břevno.

O dalším víkendu, v sobotu 4.8.2012, se Celtic zúčastnil turnaje O putovní pohár ředitele Vápenky Vitoul v Mladči. Společně s domácí Mladčí a naším Celticem se turnaje účastnily týmy z Králové a Luké. Hrálo se systémem každý s každým, 2 x 20 minut.
Celtic hrál svůj první zápas s mužstvem Králové. Jako první se trefil pěknou střelou k tyči Pavel Junek. Druhý gól přidal Ondra Zemánek. Zápas skončil 2:0 pro Celtic. Jen dodejme že mužstvo Králové nastoupilo v deseti hráčích.
Po jednozápasové pauze čekaly naše mužstvo dva zápasy za sebou.S Mladčí se nechal hned v úvodu vyloučit Kuba Zemánek, takže skoro celý zápas musel Celtic zvládnout v deseti. Standovi Košátkovi ml. se podařilo otevřít skóre po centru Martina Košátka. Mladči se podařilo vyrovnat, ale poslední slovo měl Ondra Zemánek, který rozhodl o výhře Celticu 2:1. V zápase s Lukou dal první gól Martin Košátko, trefil se přímo z rohu. Luká srovnala skóre také z rohu. Žádný další gól už ani jedno z mužstev nevstřelilo. Celtic tedy zakončil turnaj remízou s Lukou 1:1. Dvě výhry a remíza mu ale stačily k celkovému vítezství v turnaji O putovní pohár ředitele Vápenky Vitoul. Náš kapitán Aleš Kvasničák převzal z rukou pořadatelů pohár pro vítěze turnaje, diplom i putovní pohár, který bude Celtic v příštím ročníku turnaje v Mladči obhajovat.

Jiří Horák, 06.08.2012 15:37

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)