x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Nejbližší zápas
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Tréninky
Čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Jestřebí - Celtic

Celtic vyrazil k dalšímu utkání na horkou půdu do Jestřebí. Celtic se dostal do vedení po standartce Martina Košátka, ten nastřelil míč na bránu kde Aleš Kvasničák šikovně stínil brankařovi Jestřebí a míč proletěl až do branky. Jestřebí v zápětí vyrovnalo z rychlého brejku po levé straně. Zanedlouho Celtic inkasoval podruhé z podobné situace. Vyrovnat se podařilo O. Zemánkovi. Celtic poté inkasoval z odraženého míče po rohovém kopu. Do přestávky však ještě stihl Martin Koátko z penalty vyrovnat na 3:3 a tak i poločas skončil.
Ve druhé půli měl obrovskou šanci Standa Košátko ml. jenže nadvakrát brankaře neprostřelil. Jinak se hrálo nahoru dolů na malém hřišti se šance rychle střídaly. Pohroma pro Celtic přišla v samém závěru utkání. Po brejku inkasoval čtvrtý gól, který byl sice sporný, ale náš pomezní potvrdil že míč přešel brankovou čáru. 
Tak se zrodila první prohra Celticu v jarní části sezony. V Jestřebí Libivá podlehla 4:3. V předposledním zápase v sobotu 9.6. doma hostíme Mírov. Začátek zápasu je přesunut již na 15:00 hodin!!
Jiří Horák, 07.06.2012 16:36
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)