Přihlásit se! | Svátek slaví Vladislav
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Juventus - Celtic 0:2

K sedmému zápasu jarní části sezony odjel Celtic na hřiště do Moravičan, kde se utkal s mohelnickým Juventusem.

Zápas začal lépe Celtic, měl více ze hry, lepší držení míče a také ohrožoval branku domácích. Hrozil zejména ze standartních situací, kdy dvakrát těsně vedle pálil Martin Košátko. Gól přišel až ze série rohových kopů, které kopal Celtic. Míč proletěl malým vápnem a volný Radek Vymlátil dorazil přízemní rybičkou míč do brány. Celtic se tak ujal vedení a dále kontroval hru. Juvetus si moc šancí v prvním poločasu nevytvořil, pouze nakopával dlouhé míče na křídla, ale přes dobře zajištěnou obranu Celticu neprošli. Mužstva tak šli do kabin za stavu 0:1.

Druhý poločas začal Celtic ve stejném složení. Hned v úvodu druhé půle ale kvůli zranění vystřídal Standa Košátko starší a do hry zasáhl Kuba Zemánek. Celtic měl pár šancí, ale míč do brány domácích nedostal. Těsně vedle pálil Kuba Zemánek a střelu Zdenu Václava zblokovali obránci. Deset minut před koncem utkání vystřídal zraněného Radka Kvasničáka Standa Košátko ml. a hned se ocitl ve vyložené šanci po přihrávce Radka Vymlátila, ale trefil pouze vybíhajícího brankáře. Toto zaváhání ale napravil v poslední minutě utkání, kdy z brejku s trochou štěstíčka obešel dva hráče Juvetusu a následnou střelou překonal brankáře.

Celtic tak zvítězil na půdě Juventusu 0:2 a odváží si další důležité 3 body. Příští zápas Celtic přivítá tým z Krchleb. Utkání se hraje na Celtic Parku v sobotu 26. května v 16.30 hod.

Sestava: Dřevický - Mach J., Kvasničák A., Šnévajs, Hojgr - Václav, Košátko S. st., Konečný, Košátko M. - Vymlátil, Kvasničák R.

Střídání: 50. Zemánek L. za Košátko S. st., 80. Košátko S. ml. za Kvasničák R.

Jiří Horák, 20.05.2012 21:25

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)