Přihlásit se! | Svátek slaví Vladislav
Celtic - Ruda n. Mor. A
25.3.2018 15:00

Celtic - Třeština 2:2

V 19. kole soutěže přivítal Celtic na svém hřišti vedoucí tým tabulky, Třeštinu. Hrál se pěkný fotbal. Obě mužstva rychle kombinovala. Do vedení se dostala Třeština po rohovém kopu. Hlavičku třeštinského hráče ještě golman Libor Dřevický vychytal, ale na následnou dorážku už nestačil. Za Celtic vyrovnal nádhernou střelou Martin Košátko. Poločas skončil remízou 1:1.
Ve druhém poločase Celtic otočil skóre, když se z trestného kopu trefil přesně do šibenice opět Martin Košátko. Celtic Pak Třeštinu zatlačil a další gól měl na kopačce Martin Mach, který šel sám na branaře ale prostřelit se mu ho nepodařilo. Třeština pak vyrovnala opět po rohovém kopu. Odražený míč si za šestnáctkou zpracoval třeštinský záložník a bodlem trefil přesně k tyči. V závěru ještě Celtic měl pár závarů v šestnátce Třeštiny, která dohrávala o deseti protože se jí zranil golman a už nemohla střídat, ale gól už se mu vstřelit nepodařilo. Celtic po dobrém výkonu remizoval s Třeštinou 2:2. K dalšímu zápasu se Celtic vydá do Moravičan kde změří síly s Juventusem, hraje se v sobotu 19.5. od 16.30 hod.