x
x
Tatran Moravičany zavítá tuto sobotu 21. 04. na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Rostislav
Celtic - Tatran Moravičany
21. dubna 16:00
Čtvrtek 17:00

Hrabová - Celtic 0:1

V pátém zápasu jarní části Celtic odcestoval do Hrabové, kde ho nečekalo nic lehkého. Vzpomeňme na podzimní střetnutí, kdy domácí Celtic prohrál 0:1 díky kontroverzní penaltě před koncem zápasu.

První poločas začali lépe domácí, kdy zejména těžili z dlouhých nákopů a nepřesností v obraně Celticu. Branku se jim naštěstí vsítit nepodařilo. Jejich koncovky byly nepřesné nebo je zlikvidoval gólman Libor Dřevický. Celtic se ale rychle vzpamatoval a začal ohrožovat branku domácích. První větší příležitost využil Celtic z přímého kopu. Levačkou zavěsil Martin Košátko a poslal tak hosty do vedení. Po tomto góle Celtic polevil, jeho přihrávky byly nepřesné a nedokázal si vytvořit další větší šanci. Mužstva šla do kabin za stavu 0:1.

Do druhé půle šel Celtic se změnou ve středu zálohy, kdy Standu Košátko st. vystřídal Mira Konečný. Hra v druhém poločasu byla velice napjatá. Hrabová chtěla vstřelit branku, ale Celtic dobře bránil a nic domácím nedaroval. Souboje byly vyhrocené, hrálo se ostře a také se rozdávali červené karty. Po faulu zezadu na domácího obránce byl vyloučen Ondra Zemánek a při následné roztržce mezi hráči také kapitán domácích. Celtic nakonec udržel stav 0:1 a získal důležité 3 body, které jej posunou v tabulce vpřed.

Přiští týden čeká Celtic těžký zápas proti Třeštině, která vede tabulku se ztrátou pouhých 3 bodů. Utkání se hraje v sobotu 12. května na Celtic Parku v 16.30 hod.

Sestava: Dřevický - Václav, Kvasničák A., Šnévajs, Hojgr - Košátko S. ml., Košátko S. st. (46. Konečný), Vymlátil, Košátko M. - Zemánek L., Zemánek O.

Jiří Horák, 07.05.2012 17:59

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)