Přihlásit se! | Svátek slaví Zdeňka
Letní přestávka

Úsov - Celtic 2:2

Ke druhému letošnímu utkání cestoval náš tým do Úsova. Celtic vstoupil do zápasu velmi aktivně a vytvořil si několik slibných šancí. Bohužel z nich nedokázal vytěžit gól. Domácí se pouze snažili nakopávat dlouhé pasy za obranu, ale naši obránci s těmito míči neměli problém. Jako první se podařilo skórovat našemu Ondrovi Zemánkovi. Ten využil nedorozumnění mezi domácím stoperem a golmanem a skóroval do prázdné branky. Po vstřeleném gólu Celtic ze své aktivity polevil, ale výsledek už si do poločasu pohlídal.
Ve druhé půli Celtic ještě navýšil svůj náskok ve vedení na 2:0 když se trefil Standa Košátko ml. V dalších šancích byl Ondra Zemánek, který trefil tyčku, i Martin Košátko který nebezpečně pálil z přímého kopu a ke skórování ho pěknou přihrávkou vybídl právě O. Zemánek, ale míč skončil pouze v rukavicích golmana. Domácí také trefili tyč po střele z dálky, následné dorážky se padařilo naší obraně zneškodnit. Deset minut před koncem byla rozhodčím Molíkem odpískána přinejmenším sporná penalta ve prospěch domácích. Úsovský stoper se z pokutového kopu nemýlil. Pohroma pro Celtic přišla po pár minutách a to v podobě druhé penalty. Po faulu S. Košátka st. pokotuvý kop domácí opět proměnili. Po následné rozehře rozhodčí zápas ukončil. Byl to pro Celtic smolný zápas, ale ve druhém poločase zápas nezvládl, nechal se přehrávat v záloze a dvěmi penaltami tlak domácích vyvrcholil. Ale i bod z půdy aktuálně čtvrtého celku tabulky se počítá. V sobotu 21.4.2012 náš Celtic doma přivítá fotbalisty z Palonína.