x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Mírov - CELTIC 3:6 (1:4)

Předposlední utkání podzimní části sezony odehrál Celtic Libivá na hřišti Mírova. Zápas se odehrál na nekvalitním a rozbahněném terénu. Od začátku hrací doby měli míč na svých kopačkách převážně libivští. Úvodní tlak vyústil také v první gól v síti domácích. Postaral se o něj Franta Niessner, krerý skóroval po přihrávce Standy Košátka ml.

Další gól přidal Martin Košátko z přímého volného kopu. Levačkou krásně obstřelil zeď a nedal golmanovi šanci. Poté se trefil i Radek Vymlátil. Ondra Zemánek mu hlavou prodloužil výkop, Radek si v zakončení poradil a svůj únik úspěšně zakončil. Pak se ale podařilo domácím snížit po rychlém brejku. S těmi měla obrana Celticu problémy. Vzápětí ale vrátil Libivé tříbrankové vedení Martin Košátko z penalty. Do kabin odcházela mužstva za stavu 4:1 pro Celtic.

Ve druhé půli se trefil Ondra Zemánek, chytře zakončil svůj "brejk" přes obránce i vybíjhajícího brankře. Pak ale opět udeřil Mírov, po rychlém úniku se prosadil domácí hráč střelou kolem golmana Libivé Libora Dřevického. Na druhé straně zahrával druhou penaltu v zápase Martin Košátko. Nemýlil se a Celtic vedl 6:1. Poslední slovo měli ale domácí. Z podobné akce jako u předcházejícího gólu, ale tentokráte po odraženém bolonu ve velkém vápně napálil domácí útočník pod břevno. I tak ale Celtic na Mírově pohodově zvítězil 6:3.

Příští zápas přijede na Celtic park mužstvo z Bohutína. Bude se jednat o poslední zápas před zimní přestávkou. Výkop 29.10.2011 14:30 hod.